• Lekcja biblioteczna w GOKiCZ

• 16 czerwca 2023 r. klasa IVa uczestniczyła w lekcji bibliotecznej w GOKiCZ zorganizowanej przez panią Agatę Puczkowską. Lekcję połączoną z warsztatami literacko-plastycznymi przeprowadziła pani Beata Krawiec. Na początku pani Beata w bardzo ciekawy sposób zaprezentowała legendę o Stanisławie „Diable” Stadnickim, swojego autorstwa. Następnie, pod jej kierownictwem, uczniowie podjęli próbę napisania własnej legendy oraz wykonali ilustracje do powstającego utworu. Zajęcia były niezwykle ciekawe i spodobały się dzieciom.

Dziękujemy za zaproszenie!

M.Ossolińska

• Od MISTRZA szkoły do MISTRZA Polski

• Sukces drużyny z naszej szkoły z klas I-III w VI Ogólnopolskim Konkursie Wielkiej Ligi Czytelników

Drużyna w składzie: Marcel Uchman kl. 3a, Patrycja Olechowska kl. 3b, Lena Wal kl. 3b zdobyła kolejne tytuły:

MISTRZA SZKOŁY

MISTRZA POWIATU

MISTRZA WOJEWÓDZTWA

MISTRZA POLSKI

Gratulujemy!!!

• Mam Talent 2023

• 1 czerwca przypada święto, w którym każde dziecko powinno się czuć wyjątkowo. W naszej szkole tego dnia odbył się konkurs „Mam Talent”, podczas którego uczestnicy zaprezentowali swoje pasje i uzdolnienia. Zadaniem konkursu było promowania talentów w środowisku szkolnym. Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności wokalnych, aktorskich, żonglerki piłką i muzycznych.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się świetnie. Atmosfera podczas konkursu była wspaniała. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę.

Jury stanęło przed trudnym zadaniem, ponieważ poziom prezentowanych talentów był bardzo wyrównany. Występy oceniała komisja w składzie: pani Agnieszka Gurak, pani Małgorzata Ossolińska i przewodniczący SU Adam Bieniek

I miejsce zajął Bartek Lis z klasy III, który zachwycił grą na keyboardzie.

II miejsce zdobyły uczennice klasy II Lena Bartnik, Milena SalachMartyna Machniak. Dziewczynki wystąpiły w samodzielnie przygotowanym skeczu.

III miejsce zdobył Kamil Mach, uczeń klasy IVb, który zagrał na skrzypcach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Później nasi uczniowie mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców.