• Oferta GOKiCz w Białobrzegach

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!
            Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach zachęca do zapisów na zajęcia
            stałe, które będą realizowane już od października w ramach nowej oferty. Jest to szansa dla
            uczniów, którzy chcieliby systematycznie rozwijać swoje pasje, szlifować artystyczne talenty,
            a także w sposób kreatywny i wartościowy spędzać wolny czas. Dzieci zapisywane są przez
            rodziców, a warunkiem jest wypełnienie dokumentów osobiście, w budynku GOKiCz w
            Białobrzegach. Więcej szczegółów na poniższym plakacie oraz na stronie internetowej:
            Link do strony: https://www.gokicz.eu/pl/2022/09/15/propozycja-zajec-stalych-2022-2023/
            Zapraszamy!

• Spotkanie z rodzicami

• Spotkanie z rodzicami odbędzie sie w dniu 20 września 2022r. o godz.16.30.

1. Spotkanie ogóle - hala sportowa.

2. Spotkanie z wychowawcami - sale lekcyjne.

Po wywiadówce odbędzie sie zebranie delegatów do Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w BIałobrzegach -sala 22 - około godziny 17.30.

Zapraszamy!

• Informacja dla rodziców dzieci korzystających z ciepłego posiłku w szkole

1. Ciepły posiłek w postaci jednodaniowego obiadu w roku  szkolnym 2022/23  w okresie od 2 września do 22 grudnia 2022r.  będzie wydawany o godzinie 12.25, po V lekcji - w pierwszej kolejności klasy IV-VIII, nastepnie dzieci świetlicowe.
            2. Obsługę cateringową zapewnia firma:

Roja pod Aniołami

ul. Mickiewicza 7d

37-110 Żołynia

1. Rodzice płacą za posiłki przelewem na konto szkoły: 29 9177 1021 2002 3001 2785 0001

do 10 dnia każdego miesiąca żywieniowego,  za wrzesień opłata wynosi 210 zł. Przy braku terminowej wpłaty będą naliczane ustawowe odsetki.

2. W  tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, klasa, ciepły posiłek,  miesiąc i rok, za który wnoszona jest opłata.

3. Rezygnację z posiłku, tylko ze względu na nieobecność dziecka w danym dniu w szkole, należy zgłosić telefonicznie w sekretariacie szkoły do godziny 8.30. Niezgłoszenie nieobecności powoduje naliczenie opłaty.

4. Cena obiadu jednodaniowego - 10 zł, ( w menu tygodniowym: raz –zupa, dwa razy danie mięsne lub/i rybne, 2 razy danie jarskie. Dania nie mogą powtarzać się w ciągu 10 dni).

5. Wysokość opłaty na kolejny miesiąc przesyłana będzie za pomocą dziennika elektronicznego.

(dyr)